When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.
Середньоранній (75-90 днів) сорт. Рослина не дуже довга, не більше 2 метрів, з витонченими листками. Плід округлий, але зустрічається і злегка овальний, світло-зелений зі смужками. Незвичайна жовте забарвлення м'якоті. Його діаметр більше 20 см. За вагою можуть бути до 5 кг. Кавун має приголомшливий аромат і солодкий смак. Висаджують в прогріту відкритий грунт або під плівку. Люблять вологу тільки до того, як почнуть дозрівати плоди. Ці кавуни стійкі до холодів і більшості хвороб. Watermelon, Fruit, Food, Essen, Meals, Yemek, Eten
Save
Article from
agro-market.net

Кавун "Янусик" (Зипер) ТМ "Весна" 10шт

Середньоранній (75-90 днів) сорт. Рослина не дуже довга, не більше 2 метрів, з витонченими листками. Плід округлий, але зустрічається і злегка овальний, світло-зелений зі смужками. Незвичайна жовте забарвлення м'якоті. Його діаметр більше 20 см. За вагою можуть бути до 5 кг. Кавун має приголомшливий аромат і солодкий смак. Висаджують в прогріту відкритий грунт або під плівку. Люблять вологу тільки до того, як почнуть дозрівати плоди. Ці кавуни стійкі до холодів і більшості хвороб.
agro_market_ua
AGROMARKET
1k followers

Comments