More ideas from Elena
Si Rose Signature Giorgio Armani for women... The fragrance features rose de mai, damask rose, bergamot, mandarin orange, freesia, black currant, vanilla, osmanthus, iris, ambrette (musk mallow), amber and patchouli.

Si Rose Signature by Giorgio Armani is a Floral fragrance for women. This is a new fragrance. Si Rose Signature was launched in The nose behind th.

Bvlgari Jasmin Noir EDP Bayan Parfüm   Bvlgari, İtalyan mücevherciliğinin geleneksel prestij ve lüks değerlerini mükemmel şekilde ifade eden; zarif ve paha biçilmez kadın parfümü Jasmin Noir’ı yarattı.  Sofistike ve çekici Jasmin Noir, Bvlgari’nin klasik parfümleri arasında yer alıyor. Göz kamaştırıcı yaratıcılığa yeni bir sayfa açan Jasmin Noir, parfümcülükte kullanılan en değerli çiçek olan yaseminin çağdaş yorumu...

Bvlgari Jasmin Noir by Bvlgari for Women. Eau De Parfum Spray A dark mysterious woody floral. For all skin types. It is recommended for casual wear. Just Me by Paris Hilton for Women - oz EDP Spray. Just Me by Paris Hilton for Women.