Pinterest • Всемирный каталог идей

Foo Fighters это известная группа, созданная Дэйвом Гролом, бывший барабанщиком Нирваны. Что именно означает "Foo Fighters"? НЛО.

От чего происходит название Сикстинская капелла? Папа римский Сикст IV! Название часовни увековечивает имя Папы Сикста IV, по просьбе которого, она была отреставрирована в 1477-1480 годы. Именно благодаря ему в Рим приехали великие художники эпохи раннего Возрождения.

Кто является Святым покровителем пивоваров? Арнульф Мецский! Покровителем пивоваров является Святой Арнульф Мецский. Епископ, который жил в седьмом веке. Славился чудесным умением варить пиво и стал автором молитвы для этого напитка.

Какой породы камень был использован для создания купола Пантеона в Риме? пемза! Пористый, легкий камень использовался для производства бетона, с целью снижения веса. Марк и Хатчисон подсчитали, что при использовании обычного бетона расчетное давление было бы на 80% больше. Та же техника была использована в перекрытиях Колизея.

Яке справжнє ім'я Фредді Меркьюрі? Фаррух Булсара! Батьки Фаррух Булсара походили з Індії. З часом вони переїхали в Занзібар до берегів Африки. Фарух ходив в школу Св. Петра в Панчгані (500км від Бомбея), у віці вісімнадцяти років переїхав разом зі своєю сім'єю в передмістя Лондона.

Що в ісламі означають хадиси? розповіді про слова та вчинки пророка Мухаммеда.

Прикрасою якого кубка є ананас? Кубок Вімбілдона! Ананас - вінець кубка, який вручають переможцю Вімблдону, і є стародавнім символом розкоші. У сімнадцятому столітті Англія імпортувала з тропіків ананаси, які могли собі дозволити тільки в будинках дуже багатих людей.

Що слід зробити в першу чергу, в разі, якщо ви розбили термометр, що містить ртуть? посипати місце з ртуттю сірою.

Який розмір собаки живуть довше за всіх? маленькі! Близько 40% собак маленьких порід вмирають у віці до десяти років, в той час як лише 13% собак великих порід доживають до такого віку. Результати досліджень, проведених в університеті Геттінгена, показують, що кожні додаткові 2 кг ваги статистично скорочують життя собаки приблизно на місяць. У дослідженні були використані дані 56000 собак і 74 порід.

Який аеропорт в світі щороку обслуговує найбільшу кількість пасажирів? Міжнародний аеропорт Хартсфілд-Джексон Атланта! Аеропорт Атланти Хартсфілд-Джексон щорічно обслуговує 95 мільйонів пасажирів. Для порівняння, аеропорт в Пекіні 81 млн і Лондон Хітроу 70 мільйонів.