Pinterest • Всемирный каталог идей

Мобильный LiveInternet Хлебные палочки к пиву | Ирина_Терешкина - Мой сундучок |

1

Нежнейшие хрустящие и рассыпчатые хлебные палочки - как легкий перекус, закуска к вину или пиву в дружеской компании. Моя мама их просто обожает - уже лет 5 наверно…

3
1

HAPPYFOOD - Сырные хлебные палочки с кунжутом

1
1

Všechny suroviny zpracujeme, nejlépe ručně, dáme na chvíli do chladna a pak můžeme dělat štrůdl. Těsto je lepš...

2
1

NAJLEPŠIE SLANÉ CHUŤOVKY 350g hladkej múky, 150g bambina (alebo dve krabičky syrokrému), 2žĺtka, 1 PL soli, 1PDP, 1HERA POSTUP PRÍPRAVY Všetko zamiešame a necháme postáť v chlade. Potom vyvaľkáme potrieme bielkom, obsypeme syrom a vykrajujeme.(pečieme na papieri asi 15-20min) Ja som dávala teraz aj provensalske korenie a niekedy do cesta buchnem aj vegetu. Fantázii sa medze nekladú:) A u nás sa tieto chuťovky zjedia takmer v minúte!

60
1

Sýrové tyčky 120 ml mléka, 150 g rozpuštěného másla nebo hery, 1 vejce, 1/2 lžičky soli, 1 lžička cukru, špetka pepře, 150 g nastrouhaného Eidamu, 370 - 400 g hladké mouky (podle velikosti vejce), 20 g čerstvého droždí vejce na potření, semínka na posypání Vykynuté těsto rozdělíme na poloviny, každou vyválíme na plát tlustý asi 1/2 cm a rozkrájíme na proužky široké 2 cm. Klademe je na plech vyložený papírem na pečení a každý zkroutíme. Potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme semínky.

34
1