Eva Baštová
More ideas from Eva
Nic není lepší, když si v chladným počasí dopřejeme vydatnou a sytou polévku, která nas zahřeje. Vyzkoušejte tradiční, ale i netradiční polévky, které nahradí i hlavní jídlo. V této sbírce 24 nejlepších polévek najdete určitě svůj oblíbený recept. Výběr polévky na neděli už nebude problém.

24 nejlepších zimních polévek, které vás zahřejí a zasytí!

quinoa sušenky

quinoa sušenky

Crock-Pot Lasagna - Delish.com

Crock-Pot Lasagna - Delish.com

master closet. shelves above, drawers below, hanging racks in middle. ---this would work in the house that I want, too! Maybe make the small bedroom into a master closet??

Walk in Closet Organization - master closet. shelves above, drawers below, hanging racks in middle. --->this would work in the house that I want, too! Maybe make the small bedroom into a master closet?

Nejlepší recept na hubnutí všech dob je před vámi: Za měsíc můžete zhubnout až 15 kg!

Since Ancient Times, Nature Has Been The Main Source Of Medicine For Humans. In It We Can Find All The Properties And Nutrients That We Need To Cure Many Diseases.

House Plan

Make the island into a peninsula for extra counter space, change the covered terrace into a bedroom, connect where the stairs would be to it and change them to a wic/master bath.

House Plan 41109 | Total living area: 2158 sq ft, 4 bedrooms & 3.5 bathrooms. Plan features include a family-friendly mud room with a catch-all cabinet, bench and locker set and a large walk-in pantry in the kitchen.

Total living area: 2158 sq ft// Love the mud room with a catch-all cabinet, bench and locker set and a large walk-in pantry in the kitchen. Plus upstairs laundry!